Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat
Zakończenie sezonu w Gliwicach!
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat – II runda w Gliwicach były dla naszych zawodników z UKS Aqua Sport najważniejszymi zawodami w dotychczasowej karierze.
Zofia Bąk i Filip Wróbel zakończyli sezon bardzo udanymi startami, poprawiając swoje rekordy życiowe i pokazując efekty wielu miesięcy ciężkiej pracy. Każdy występ był potwierdzeniem zaangażowania, systematyczności oraz sportowej determinacji.
Zawody w Gliwicach były jednocześnie zwieńczeniem sezonu, w którym nasi zawodnicy osiągnęli wiele sukcesów, zdobyli cenne doświadczenie i wykonali ogromny krok w swoim sportowym rozwoju.
Gratulujemy Zofii i Filipowi świetnych wyników oraz życzymy kolejnych rekordów życiowych, nieustającej motywacji i wielu sukcesów w nadchodzącym sezonie!
